gim_virselis1

KĖDAINIŲ RAJONO MOKINIŲ SAVIVALDOS FORUMAS „TIKROJI KRYPTIS”

Š.m. balandžio 13 dieną 14 rajono mokyklų gimnazistai vyko į Veprius į Kėdainių rajono mokinių savivaldos forumą „Tikroji kryptis”. Atvykus ir įsikūrus vyko Forumo atidarymas, per kurį mes šiek tiek susipažinome, iškėlėme LMS KĖDAINIAI vėliavą, susikūrėme taisykles bei susiskirstėme į grupeles. Susiskirstę grupelėmis ėjome į simuliaciją. Ten mes dar labiau susipažinome su komandos nariais, bei vykdėme įvairias užduotis, žaidėme įvairius žaidimus, šokome šokius, kūrėme prisistatymą, bei šūkį. 23:00 vyko refleksija su kitu kuratoriumi, kur aptarėme visos dienos darbą. Mes visi buvome piratai, o mūsų komanda vadinosi „Karibai”.

Antrąja dieną pradėjome mankšta. Susirinkome lauke, pasimankštinome bei pabėgiojom. Vėliau ėjome pusryčiauti. Po pusryčių rinkomės į savo komandas bei vykdėme užduotis. Mus suskirstė į keturias grupeles, kurios skirtingu metu dalyvavo skirtingose veiklose (bendravome su psichologėmis, kalbėjome apie kūrybą, sprendėme dažniausiai kylančias problemas mokykloje). Po darbo grupėse bei vakarienės vėl rinkomės į savo komandas, kuriose gavome užduotį – susivienyti ir surengti grandiozinį pasirodymą. Tam turėjome nedaug laiko, tačiau labai puikiai pavyko bendradarbiauti ir pasiskirstyti kas ką parengs. Mums tai buvo tikras iššūkis. Renginio tema – “Tikroji kryptis”, kaip ir Forumo. Po renginio turėjome šiek tiek laisvo laiko, o 22 valandą visi rinkomės į salę, kurioje vyko diskoteka.

Paskutinę dieną, po pusryčių, rinkomės į salę, kur aptarinėjome įvairias problemas, tokias kaip „Ar galėtų paaugliai balsuoti rinkimuose“, „Kaip suprasti, kad keliami straipsniai naujienų portalų tokių kaip (delfi, 15min ir k.t.) yra tikri“. Po pertraukos rinkome naująją KRMT pirmininkę. Nukabinome LMS KĖDAINIAI vėliavą, bei perdavėm naujajai pirmininkei. Po pietų vyko Forumo uždarymas, kurio metu žaidėme žaidimus. Visiems buvo gaila palikti forumą, tačiau visos įgytos žinios bei atrasta tikroji kryptis šį forumą dalyviams primins dar ilgai!

 

Forumo dalyvės Kamilė Riaubaitė,

Jorė Samuolytė ir Greta Marozaitė

 

Bendrinti: