gim_virselis1

KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VAIKŲ VASAROS POILSIO IR UŽIMTUMO BEI NUSIKALSTAMUMO PREVENCIJOS PROGRAMOS

Stovykla „Sveika, vasarėle“ Šėtos gimnazijoje

 

Stovykla, skirta  1 – 4 klasių mokiniams, vyks birželio 9 -17 d. d. Finansavimas gautas iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto. Skirta lėšų – 2500 Lt.

Stovykloje „Sveika, vasarėle“ užsiėmimai, vyksiantys darbo dienomis po 3 ir daugiau valandų,  skatins vaikų užimtumą saugioje ir sveikoje aplinkoje, saviraišką, ugdys asmeninius ir socialinius mokinių įgūdžius. Programa bus įgyvendinama vykdant įvairią veiklą: žaidžiant judriuosius ir sportinius žaidimus, organizuojant turistinius žygius, išvykas, mokantis dainų ir ratelių, atliekant kūrybinius darbus įprastoje ir netradicinėje aplinkoje. Veiklos organizuojamos atsižvelgiant į mokinių amžių, poreikius ir pomėgius. Jomis siekiama, kad kiekvienas vaikas jaustųsi ypatingas ir gebantis kurti, išmokti naujų dalykų ir pritaikyti juos savo gyvenime. Visa programoje organizuojama veikla ir pasiekti rezultatai bus pristatyti programos dalyvių šeimų nariams ir Šėtos miestelio bendruomenei, skelbiama gimnazijos tinklalapyje, rajono spaudoje, televizijos reportaže.

 

Programos vadovė Zinaida Kleivienė

Bendrinti: