gim_virselis1

Keliaujantys laiku

2023-06-28

Keliaujantys laiku

Visi mes keliaujame savo gyvenimo keliais, o Šėtos gimnazijos pradinukai šiemet susiruošė į tikrą kelionę laiku. Gimnazija organizavo, o Kėdainių rajono savivaldybė finansavo ypatingai gerą vaikų vasaros poilsio dieninę stovyklą „Keliaujantys laiku“ pradinių klasių vaikams.
Dalyvavo net 45 mokiniai. Vaikai visą savaitę keliavo: aplankė Siesikų, Panemunės, Trakų, Raudonės, Kauno, Raudondvario pilis, susipažino su jų istorija, apžiūrėjo ir įsidėmėjo, kad pilis lietuviai statė apsigynimui nuo priešų. Todėl reikalingi įtvirtinimai, gilūs, vandens pilni grioviai. Bet buvo ir pilių, skirtų reprezentacijai.
Tai, ką sužinojo ir pamatė, vaikai turėjo galimybę parodyti: viena diena buvo skirta apibendrinimui. Vieni iš panaudotų dėžių kartono darė pilių maketus, kiti jas tiesiog piešė. Ir po to padarė parodą, kad visi gimnazijoje galėtų pasidžiaugti. O dar kiti kartu su mokytojomis virė Radvilų troškinį. Išvirė ant laužo gimnazijos kieme, kvapas pasklido po visą Šėtą. Valgyk ir džiaukis, kad gali iš praeities prikelti protėvių maisto skonį ir kvapą.
Stovyklai vadovavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė. Stovyklautojų vardu dėkojame visoms stovykloje dirbusioms mokytojoms ir mokytojų padėjėjoms: Galinai Podžeckienei, Jūratei Bučinskienei, Danguolei Zubieliauskienei, Linai Rugienienei, Linai Vaicekauskaitei, AstraiVėžienei, Daivai Makutienei, Jūratei Gruzdevai, Zinaidai Kleivienei.
Šių mokytojų ir Kėdainių rajono savivaldybės finansavimo dėka net 45 mūsų gimnazijos pradinukai turiningai pradėjo vasaros atostogas.

Antanida Likšienė, projektų vadovė

Mokytojų nuotraukose stovyklos akimirkos.

Bendrinti: