gim_virselis1

KELIONĖ Į ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRĄ

Š.m. sausio 19 d. 6 -8 ir I – IV klasių mokiniai vyko į Šiaulių dramos teatro režisieriaus P. Ignatavičiaus spektaklį „Ežiukas rūke“. Šis spektaklis buvo padovanotas mokiniams už gerus I pusmečio mokymosi pasiekimus.

Kelionės tikslas – ugdyti kultūringą, išsilavinusią, asmenybę, skatinti mokinius pažinti ir domėtis kultūra, teatru.

Spektaklyje „Ežiukas rūke“ itin svarbų vaidmenį atlieka patys žiūrovai. Magija įvyksta tuomet, kai ši istorija susitinka su žmonėmis salėje – kiekvienas su savo subjektyviu matymu, girdėjimu ir interpretacija kuria šios istorijos prasmę. Spektaklio režisierius gilius ir svarbius dalykus perteikia vaikiškai naiviu bei nuoširdžiu stiliumi. Šis vaidinimas yra lyginamas su tokiais kūriniais kaip „Mikė Pūkuotukas“ ar „Mažasis princas“. Čia skamba paprasti, bet neįprasti klausimai, mezgantys iš pirmo žvilgsnio lengvus, tačiau nejučiomis į daugybės klausimų liūną įtraukiančius dialogus.

Grįžtant namo, mokiniai autobuse parašė savo įspūdžius apie matytą spektaklį. Vieni džiaugėsi – patiko, paliko daug emocijų, kiti paatviravo, kad ne viską suprato.Tačiau visi liko patenkinti, kad turiningai ir įdomiai praleido savaitgalio dieną su gimnazijos draugais, pabendravo tarpusavyje. Kelionėje kartu patyrė gerų teigiamų emocijų. Namo grįžo kupini įspūdžių.

Bendrinti: