Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KETVIRTOKŲ ATOSTOGOS PRASIDĖJO PAJŪRYJE

4 atostoos 20180606 09

Tik gavę pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus, ketvirtokai išvažiavo į pajūrį.

-Valio! Atostogos! Jūra! – aidėjo pakrantė nuo linksmų balsų. Visi braidė dar šaltame jūros vandenyje, taškėsi, statė pilis, kartu palydėjo saulę, o vakare poilsiavietėje kepė dešreles. Nors naktį patyrė įdomių nuotykių, po pusryčių išvyko į atnaujintą Jūrų muziejų, stebėjo delfinų pasirodymą. O po pietų jau kopė į Raganų kalną Juodkrantėje. Pakeliui link Negyvųjų kopų apžiūrėjome kormoranų gyvenvietę, jų kolonijos paveiktą kraštovaizdį. Išbandėme ištvermę keliaudami Negyvosiomis kopomis link Marių. Pasivaikščiojome po Nidą ir tik vėlų kitos dienos vakarą tėveliai pasitiko atostogas puikiai pradėjusius būsimus penktokus.

Mokytoja Giedrė Motiejūnienė

 

 

Blog Attachment
Atgal