Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Ketvirtokų išvyka į Kauną

280490385_462852882310269_2268604148251513074_n

2022-05-12

 

Gegužės 12 dieną ketvirtos klasės mokiniai išsiruošė į kelionę. Mokiniai apsilankė botanikos sode, pasigrožėjo augančiais augalais ir dalyvavo edukacijoje „Eksperimentuodami mokomės“. Buvo nustebę kai kurių augalu didumu, skaičiavo oranžerijos upelyje gyvenančius vėžliukus. Edukacijos metu mokiniai apsilankė laboratorijoje, kurioje aiškinosi, kas yra šarmai, rūgštys, atliko įvairias chemines reakcijas, stebėjo, kaip skystis virsta dujomis, mokėsi naudotis automatinėmis pipetėmis.
Po edukacijos ir pažinties su botanikos sodo augalais, ketvirtokai apsilankė batutų parke „Jump Space“, kuriame pramogavo ne tik šokinėdami ant batutų, bet ir žaisdami aktyvius žaidimus.
Nors ekskursijos dieną saulutė nelepino, visi mokiniai džiaugėsi išvyka į Kauną.

 

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Vaicekauskaitė

 

Blog Attachment
Atgal