Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KITOKIA KALĖDŲ ŠVENTĖ

80765757_458587928049773_7966715673206325248_n

Gimnazijos pradinukai šiemet nutarė, kad Kalėdų eglutės šventės norisi kitokios ir išvyko į Kauną. Pirmiausia pasigrožėjo Kauno Rotušės aikštėje esančia eglute, sužinojo, kad ji papuošta Mažojo Princo tematika, iš ko pagaminti eglutės žaislai ir dekoracijos, smagiai suposi sūpynėse, ragavo karšto šokolado.

Nuvykę į RIO smėlio areną, vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu ir susipažino su ten gyvenančia čiauškute papūga RIOlina. Vyko komandinės sportinės rungtys: žvejyba, balionų kelionė, virvės traukimas, šuoliukai su kamuoliu. Smagiausia vaikams buvo lakstyti basomis po šiltą smėlį, bendrauti su draugais ir džiaugtis Kalėdų Senelio dovanomis.

 

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

 

 

 

Blog Attachment
Atgal