KNYGA – SVAJONĖ

Drąsus karys.

Knyga – tai paukštis,

Sparnus turįs.

Balandžio 8 dieną 3a klasės mokinės Viltė Maziliauskaitė ir Aira Skinulytė dalyvavo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mintis per žodį knygą audžia“ , skirtoje Bibliotekų metams paminėti.  Mokinės skaitė pranešimą ,,Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos Šėtos gimnazijoje“.  Konferencijos dalyviai dalijosi praktinėmis idėjomis, skatinančiomis aktyvų skaitymą. Būvimas tarp bendraminčių suteikė daug teigiamų emocijų, skatinančių teigiamą požiūrį į bičiulystę su knyga. Mokinės tobulino gebėjimus raiškiai kalbėti, sklandžiai dėstyti mintis, naudotis informacinėmis technologijomis.  Trečiokėms pasirengti padėjo mokytojos: R. Pupkuvienė ir D. Zubieliauskienė.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Danguolė Zubieliauskienė

knygu konkursas