gim_virselis1

KNYGŲ PRISTATYMAI „SKAITYKIME KARTU“

Spalio mėnesį biblioteka pasipildė naujomis knygomis – įsigyta nemažai rekomenduojamos vaikų grožinės literatūros. Todėl atsirado būtinybė naujienas pristatyti mokiniams. Kad renginiai būtų įtaigesni, antrokams ir trečiokams pristatyti knygas buvo pakviestos penktokės Kristina ir Radvilė. Jos patraukliai perteikė savo įspūdžius, raiškiai skaitė patikusias knygų ištraukas. Kalbėjome ne tik apie naujas knygas, bet ir skaitymo naudą bei malonumą. Mokiniai žaismingai spėliojo, kokia knyga bibliotekoje didžiausia ir sunkiausia, kiek joje puslapių, bandė net pakilnoti…

Po šių renginių naujų knygų bibliotekoje beveik neliko. Jas mokiniai pasikvietė į savo namus rudens atostogoms.

Bibliotekininkė Vida

20161025_110824 20161025_113731

Bendrinti: