Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KODĄ TURI – TRILIJONĄ LAIMI

20190318_121212

Kovo 18 dieną mūsų gimnazistų tarybos atstovai dalyvavo renginyje „Kodą turi – trilijoną laimi“ Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje. Renginyje gimnazistai išklausė viešbučio – restorano „Grėjaus namas“ direktoriaus Manto Petrulio pasakojimą apie verslo kūrimą, sėkmes bei nesėkmes. Mokinių komandos atliko verslumą skatinančias komandines užduotis, išklausė KRMT pirmininkės Karolinos Pralgauskytės veiklos ataskaitą, kurią patvirtino balsuodami.

Renginyje gimnazistai šauniai praleido laiką.

Vaida Klevinienė, Gimnazistų tarybos koordinatorė

 

Blog Attachment
Atgal