Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Konferencija ,,Atradimų laboratorija“

MicrosoftTeams-image (23)

20022-06-08

Birželio 7 d. mūsų gimnazijos 2-3 klasių mokiniai Julius Madeckas, Faustas Skorupskas (mokytoja Zinaida Kleivienė), Arminas Juknys ir Arnas Kestenis (mokytytoja Danguolė Zubieliauskienė) vyko į Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnaziją ir dalyvavo respublikinėje mokinių ir mokytojų STEAM konferencijoje ,,Atradimų laboratorija“. Julius ir Faustas demonstravo bandymą ir atsakė į klausimą: ,,Kodėl užgeso žvakė?“, trečiokai Arminas ir Arnas eksperimentavo su vandeniu: kodėl skęsta luptas mandarinas, o neluptas plūduriuoja. Buvo įdomu stebėti kitų mokinių pristatymus: ,,Spalvotos bakterijos“, ,,Efektyvus gesintuvas“, ,,Paslaptingi skysčiai“… Po pranešimų vyko kūrybinės dirbtuvės: ,,Lėktuvėlis“, ,,Lego“, ,,STEAM sienelė“, ,,Optinė iliuzija“, ,,Piešimas ant veido“. Konferencija – tai puiki galimybė pradinių klasių mokiniams pristatyti patyriminio ugdymo veiklas bei dalintis gerąja patirtimi. Mokiniai grįžo namo kupini gerų emocijų, idėjų naujiems eksperimentams.

Pradinio ugdymo mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

 

Blog Attachment
Atgal