gim_virselis1

Konferencija ,,Atradimų laboratorija“

20022-06-08

Birželio 7 d. mūsų gimnazijos 2-3 klasių mokiniai Julius Madeckas, Faustas Skorupskas (mokytoja Zinaida Kleivienė), Arminas Juknys ir Arnas Kestenis (mokytytoja Danguolė Zubieliauskienė) vyko į Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnaziją ir dalyvavo respublikinėje mokinių ir mokytojų STEAM konferencijoje ,,Atradimų laboratorija“. Julius ir Faustas demonstravo bandymą ir atsakė į klausimą: ,,Kodėl užgeso žvakė?“, trečiokai Arminas ir Arnas eksperimentavo su vandeniu: kodėl skęsta luptas mandarinas, o neluptas plūduriuoja. Buvo įdomu stebėti kitų mokinių pristatymus: ,,Spalvotos bakterijos“, ,,Efektyvus gesintuvas“, ,,Paslaptingi skysčiai“… Po pranešimų vyko kūrybinės dirbtuvės: ,,Lėktuvėlis“, ,,Lego“, ,,STEAM sienelė“, ,,Optinė iliuzija“, ,,Piešimas ant veido“. Konferencija – tai puiki galimybė pradinių klasių mokiniams pristatyti patyriminio ugdymo veiklas bei dalintis gerąja patirtimi. Mokiniai grįžo namo kupini gerų emocijų, idėjų naujiems eksperimentams.

Pradinio ugdymo mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

 

Bendrinti: