gim_virselis1

KONFERENCIJA “NORIU ŽINOTI”

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos balandžio 24 d. vyko į respublikinę pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferenciją “Noriu žinoti”, kurią organizavo Kelmės “Kražantės” progimnazija.

Po nuotaikingo šeimininkų pasirodymo mokytojos Ritos Pukuvienės vadovaujami vaikai ir mokytojos visus pasveikino dainos, ratelio ir žodžio kompozicija “Vaikų Velykėlės”.

Konferencijos svečias – dailininkas Andrius Seselskas, kurio knyga “Vilniaus padavimai” 2013 m. pripažinta stilingiausiai iliustruota knyga paaugliams, nupiešė du piešinius ir supažindino, kas yra siurrealizmas – sapnų piešimas, ir kaip tokie piešiniai gimsta.

Vaikai ir mokytojos išklausė daug įdomių pranešimų, kuriuos pristatė mokiniai. Ir kokių tik nebuvo temų: sveikata, knygos, etnokultūra, gimtasis kraštas…

2b klasės mokinė Joana Ilevičiūtė pristatė pranešimą “Sveiki kaip ridikai”, kuriame pasakojo, kaip mūsų gimnazijoje vaikai sportuoja, stengiasi sveikai maitintis ir patirti teigiamų emocijų. 4 klasės mokinė Austėja Garnytė kartu su klasės mokiniais atlikusi tyrimą pristatė, koks lietuviškas žodis yra gražiausias. Mokytoja Danguolė Zubieliauskienė parengė stendinį pranešimą apie tai, kaip vaikai stebi, tyrinėja ir pažįsta pasaulį.

Klausydamiesi konferencijos dalyvių sužinojome, kelintą gimtadienį šventė Kelmės miestas, kokiomis spalvomis dažomas Velykų simbolis margutis, ką daryti, kad būtume sveiki, kuo garsėja Luokė, kodėl reikia skaityti knygas, kaip pasigaminti sviesto namuose.

Renginio metu veikė leidyklos “Nieko rimto” knygynėlis, čia vaikai ir mokytojai galėjo nusipirkti knygelių, atvirukų, laiškų rašymui skirto popieriaus.

 

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė

Zinaida Kleivienė.

 

DSCF4607 DSCF4621 DSCF4609 DSCF4617

Bendrinti: