Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONFERENCIJA „ŠIMTMEČIO MOKYKLA: NUO GRIFELINĖS LENTELĖS IKI KOMPIUTERIO“

IMG_3387

Lietuvai minint atkurtos valstybės šimtmetį, Šėtos gimnazija taip pat didžiuojasi 1918 m. gruodžio mėnesį miestelyje įkurtos „Saulės“ draugijos progimnazijos 100 metų istorija. Ta proga 2018 m. spalio 25 d. buvo organizuota respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija „Šimtmečio mokykla: nuo grifelinės lentelės iki kompiuterio“. Joje pranešimus skaitė septynių Kėdainių rajono mokyklų  ir kaimyninio Jonavos r. Bukonių bei Žeimių mokyklų-daugiafunkcių centrų mokiniai ir mokytojai. Šėtos gimnazijos istorijos bruožus, mokyklos gyvenimo tvarkos pokyčius bei žymiausio mokyklos istoriko Stanislovo Stašaičio nuveiktus apžvelgė abiturientės: Viktorija Ivaškevičiūtė, Viktorija Kulytė ir Andželika Samsonovaitė.

Konferencijos dalyvius sveikino ir jiems dėkojo ne tik Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, bet ir tarptautinių konkursų laureatas, akordeonistas Povilas Neliupšis iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos.

Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir suvenyrais, apžiūrėjo ne tik mokyklą bet ir naują Šėtos miestelio bei mokyklos istorijos muziejų.

Audronė Pečiulytė, istorijos mokytoja ekspertė

 

Blog Attachment
Atgal