gim_virselis1

Konferencija „STEAM IŠŠŪKIS“

Antros klasės mokiniai, Dominykas ir Adomas, savo jėgas išbandė Respublikinėje pradinių klasių konferencijoje „STEAM IŠŠŪKIS“ Raseinių r. Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijoje, kuri vyko mokinių pavasario atostogų metu. Konferencijos metu mokiniai parodė bandymą „Kodėl kiaušinis gali plaukti?“. Papasakojo, ko reikia norint atlikti bandymą ir pateikė išvadas. Atsakinėjo į stebėtojų klausimus. Renginio metu visi dalyviai galėjo išbandyti visus pristatomus bandymus. Dominykui labiausiai patiko bandymas su magnetais, nes jie vienas kitą traukia. Adomas buvo susidomėjęs bandymu, kaip ištraukti monetą. Konferencijos pabaigoje mokiniai susipažino su sauso ledo ir skysto azoto staigmenomis, kurias patys ir išbandė.

Grįždami mokiniai namo dalijosi patirtais įspūdžiais ir naujomis įgytomis žiniomis.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina V.

Bendrinti: