Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Konferencija ,,Tyrinėju pasaulį ir atrandu save“

313282838_823474608772994_1971366670243931063_n

2022-10-25

Spalio 25 dieną mūsų gimnazijos trečiokai Paulina Raubaitė, Nojus Sadauskas, ketvirtokai Arminas Juknys, Andrėja Kitovaitė dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 2–4 klasių mokinių pažintinėje praktinėje konferencijoje ,,Tyrinėju pasaulį ir atrandu save“. Konferencijos tikslas – plėtoti pradinių klasių mokinių pažintinę, komunikacinę, kūrybiškumo ir skaitmeninę kompetencijas tyrinėjant artimiausią aplinką , atliekant įvairius bandymus, tyrimus, stebėjimus, skatinti mokinius gilintis į pasirinktą temą, mokantis samprotauti. Nojus ir Paulina parengė pranešimą ,,Noriu žinoti“ apie tyriamąsias veiklas. Andrėja ir Arminas pristatė pranešimą ,,Mes – Zypio draugai“, pasidalino asmenine patirtimi apie gyvalazdes, kurias augino klasėje. Mokinius parengė pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Zinaida Kleivienė ir Danguolė Zubieliauskienė. Konferencija, tai unikali galimybė pasidalinti patirtimi ir pasisemti naujų idėjų.

Mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

 

Blog Attachment
Atgal