Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONFERENCIJOS TRANSLIACIJA IŠ KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO

IMG_3903 (1)

8 klasės mokiniai lapkričio 21 d. stebėjo tiesioginę konferencijos transliaciją iš Kauno technologijos universiteto. Tai buvo viena iš siūlomų Lietuvos 100-mečio nacionalinės karjeros savaitės veiklų. Pranešėjai ,,Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Civilkienė, informacinių technologijų verslumo mokytojas Lukas Kaminskis, KTU studentai Povilas Piartli, Kristijonas Kerekeš, Rytis Venčaitis ir kt. su konferencijos dalyviais ir klausytojais dalijosi mokslo pasiekimų naujovėmis atsinaujinančios energijos, robotizacijos srityse.

 Pranešėjai teigė, kad kiekvienam reikia domėtis naujovėmis, ieškoti savo kelio, svajoti ir kurti, nebijoti klysti.

  

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

 

Blog Attachment
Atgal