Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONKURSAS „AŠ IR TU – DAR 100 METŲ KARTU“

20181012_110609

Konstitucijos egzamino organizatoriai pakvietė Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokinius dalyvauti piešinių konkurse ,,Aš ir Tu – dar 100 metų kartu“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių savivoką ir pilietiškumą, skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu. Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinukai. Mokiniai savo piešiniais papuošė pirmo aukšto stendą, parodydami pagarbą ir meilę šaliai, kurioje gimė ir auga.

Danguolė Zubieliauskienė, pradinio ugdymo mokytoja

 

Blog Attachment
Atgal