gim_virselis1

KONKURSAS “GARSŲ MARGI RAŠTAI”

 Vasario 26 dieną vyko mokyklos – darželio “Puriena” logopedės organizuotas konkursas “Garsų margi raštai”. Konkurse dalyvavo 23 rajono darželių, darželių – mokyklų, mokyklų, gimnazijų atstovai. Šiame konkurse dalyvavusieji mokiniai turėjo būti ne vyresni kaip 8 metų ir turintys kalbos ir komunikacijų sutrikimus. Konkursui rengiantis mokiniai turėjo išmokti taisyklingai deklamuoti eilėraštį ir jo kiekvieną eilutę inscenizuoti piešiniu. Labiausiai pasirengti konkursui pasisekė mūsų gimnazijos 1 – os klasės mokinėms Kamilei Nevieraitei ir Gustei Strazdaitei, todėl jos atstovavo gimnaziją rajone. Mokinės turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus kitiems ir pamatyti kitų mokinių pasirodymus. Po konkurso mokiniai buvo apdovanoti padėkomis ir mini dovanėlėmis.

                                                                                      Logopedė J. Bložienė

Bendrinti: