Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONKURSAS ,, MATEMATIKOS MAGIJA‘‘

IMG_5739

Balandžio 4 d. Šėtos gimnazijoje vyko matematikos konkursas ,,Matematikos magija‘‘. Konkurse varžėsi Gimnazijos, Truskavos pagrindinės mokyklos ir Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro 7-8 klasių mokinių komandos. Tai projekto „Matematika- laimėtojų mokslas“ planinis renginys.

Konkurso metu mokiniams prireikė ne tik matematikos žinių, bet ir buvo sudaryta galimybė pritaikyti komandinio darbo  gebėjimus. Užduotys skatino mokinius mąstyti, atrasti magiškų sprendimų, suteikė gerų emocijų.

Pirmąją vietą konkurse laimėjo Gimnazijos 8 klasės mokinių komanda ,,Smegenistai“.

 

Matematikos mokytojos Audronė Kvasnauskienė, Vaidutė Kleivienė

 

Blog Attachment
Atgal