gim_virselis1

KONKURSAS ,,MEILĖS KOORDINATĖS“

Dar praėjusiais metais Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas paskelbė respublikinį 9-12 klasių mokinių kūrybinių – mokslinių darbų konkursą ,,Meilės koordinatės“. Šio konkurso tikslas – skatinti vyresniųjų klasių mokinių atsakingą požiūrį į meilę, lytiškumą, santuoką ir padėti jiems priimti apgalvotus bei brandžius sprendimus. Pirmąkart šis konkursas įvyko 2013 metais , bet tik šiemet jame dalyvavo ir Šėtos gimnazija. Jai atstovavo mūsų mokyklos abiturientė Julija Kleivaitė, kurią ruošė vyresnioji etikos mokytoja Jovita Šulcienė. Gimnazistė pasirinko vieną iš pateiktų temų: ,,Meilė ir santuoka – sąjungininkai ar priešai?“ Būtent šia tema parašytas Julijos rašinys pateko į konkurso finalą, kuriame dalyvavo 15 geriausių darbų autoriai (iš 163 dalyvavusių moksleivių). Gimnazistė su mokytoja vyko i VDU KTF ir pristatė savo darbą finalistams bei komisijos nariams. Buvo išrinkti trys geriausieji, kuriuos apdovanojo piniginiais prizais. Deja, mūsų mokyklos atstovė nepateko į trejetą, bet jaučiasi laiminga, nes sugebėjo patekti į finalą ir sudominti komisijos narius.

Taigi, galiu pasidžiaugti, jog dalyvavau konkurse, patekau į finalą, įgijau patirties rašyti rašinius, kalbėti visai nepažįstamiems žmonėms, atsakyti į suktus komisijos narių klausimus.

 

Julija Kleivaitė, IV klasė

0c323b2158131924

 

DSC_0079(1)

Bendrinti: