KONKURSAS “TEMIDĖ”

Kovo 31 dieną vyko rajoninis teisinių žinių konkursas “Temidė“. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių komanda: Karolina Ramanauskaitė, Diana Norbutaitė, Raminta Čiplytė, Kotryna Šulcaitė, Tadas Zubrus ir Modestas Šlikas.

Komandos turėjo įvykdyti  tris užduotis. Pirmiausiai prisistatė. Pasirodymas turėjo atitikti temą ir komandos pavadinimą . Šėtiškių komandos pavadinimas – „Teisė žinoti“. Prisistatymo metu mokiniai atskleidė ne tik Šėtos miestelio, bet ir visos Lietuvos jaunimo problemas: chuliganizmą, neatsargų vairavimą, tėvų nesirūpinimą vaikais, girtavimą. Mokiniai vaidino, dainavo, prisistatymas buvo meniškas ir įdomus.

Antroji užduotis – protų mūšis. Čia mokiniai galėjo patikrinti savo žinias apie Lietuvos respublikos Konstituciją, baudžiamąjį kodeksą, kelių eismo taisykles. Konkursas baigėsi atsisveikinimu. Komandos dainavo atsisveikinimo dainas, kalbėjo apie teisinių žinių naudą.

Mūsų Šėtos gimnazijos mokiniai užėmė II vietą, pasirodė labai gerai, susilaukė daug pagyrimų iš komisijos narių. Visa komanda pritarė, kad tokie konkursai reikalingi ir labai naudingi.

NŠ organizatorė Živilė Būdienė