Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONKURSAS “ŽIEMOS MELODIJA”

Gruodžio mėnesį Šėtos gimnazijoje vyko konkursas “Žiemos melodija”, jį organizavo rusų kalbos mokytoja. Mums reikėjo sukurti sveikinimą, palinkėjimą draugui rusų kalba, kurį įrašėme savo sukurtoje atvirutėje. Šis konkursas mane sudomino, nes man patinka kurti ir piešti. Rašyti rusų kalba man buvo iššūkis, tačiau kartu su mokytojos pagalba jį įveikiau. Džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame konkurse, nes nugalėjau ne tik save, bet ir kitus mokinius – laimėjau 1-ąją vietą

 

Goda Kiaunytė

 

Blog Attachment

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal