gim_virselis1

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS GIMNAZIJOJE

Prieš 25-erius metus – 1992 m. spalio 25 dieną Lietuvos Respublikos piliečiai referendume priėmė Konstituciją. Tai ilgiausiai XX –ąjame amžiuje Lietuvos Respublikoje galiojanti Konstitucija. Kiekvienais metais Šėtos gimnazistai savo žinias apie pagrindinį šalies įstatymą pasitikrina konstitucijos egzamine. Šiais metais jame dalyvavo net 40 Šėtos gimnazijos mokinių. Savo amžiaus grupėse geriausias žinias parodė septintokės – Eglė Gulbinaitė ir Orinta Kasparavičiūtė, dešimtokės – Živilė Kerbelytė ir Goda Kiaunytė, III klasės gimnazistai – Rytis Paunksnis, Viktorija Kulytė ir  Evelina Bernotaitė. Deja, bet į antrąjį Konstitucijos egzamino turą, nepateko nei vienas mūsų gimnazijos mokinys.

Audronė Pečiulytė

Istorijos mokytoja ekspertė

DSC00098 (1024x768) DSC00100 (1024x768)

Bendrinti: