gim_virselis1

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 27-ąją dieną Šėtos gimnazijoje vyko Lietuvos Respublikos konstitucijos egzaminas. Jame savo žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą pasitikrino 21 (II – IV klasių) mokinys. II klasių mokinių grupėje geriausias žinias parodė – surinko 23 taškus iš  30 galimų – II b klasės mokinė  Viktorija Kulytė.  III – IV klasių gimnazistų grupėje savo žiniomis išsiskyrė abiturientės: Monika Sakalauskaitė, surinkusi 22 taškus, ir Raminta Čiplytė, teisingai atsakiusi į 21 klausimą. Sveikiname gimnazistes!

Tačiau gaila, kad šiais metais nepavyko nei vienam mokiniui surinkti 25 ir daugiau taškų ir patekti į II –ąjį turą. Konstitucijos egzamino užduotys reikalavo mokinių domėjimosi  visuomeniniu – politiniu gyvenimu ir  loginio mąstymo.

 

Audronė Pečiulytė,

Istorijos mokytoja ekspertė

 

dsc00663 dsc00666 dsc00668 dsc00669

Bendrinti: