Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 27-ąją dieną Šėtos gimnazijoje vyko Lietuvos Respublikos konstitucijos egzaminas. Jame savo žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą pasitikrino 21 (II – IV klasių) mokinys. II klasių mokinių grupėje geriausias žinias parodė – surinko 23 taškus iš  30 galimų – II b klasės mokinė  Viktorija Kulytė.  III – IV klasių gimnazistų grupėje savo žiniomis išsiskyrė abiturientės: Monika Sakalauskaitė, surinkusi 22 taškus, ir Raminta Čiplytė, teisingai atsakiusi į 21 klausimą. Sveikiname gimnazistes!

Tačiau gaila, kad šiais metais nepavyko nei vienam mokiniui surinkti 25 ir daugiau taškų ir patekti į II –ąjį turą. Konstitucijos egzamino užduotys reikalavo mokinių domėjimosi  visuomeniniu – politiniu gyvenimu ir  loginio mąstymo.

 

Audronė Pečiulytė,

Istorijos mokytoja ekspertė

 

dsc00663 dsc00666 dsc00668 dsc00669

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal