gim_virselis1

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Pagarba valstybei prasideda nuo pagarbos Lietuvos įstatymams. Tokiais žodžiais Šėtos gimnazistus, susirinkusius laikyti Lietuvos Respublikos konstitucijos egzaminą, pasveikino istorijos mokytoja Audronė Pečiulytė, o sėkmės ir gerų žinių palinkėjo Neringa Širkienė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. 

Jau devintą kartą mūsų gimnazijoje ir visoje Lietuvoje organizuojamas LR Konstitucijos egzaminas, kurio tikslas – ugdyti pagarbą demokratinėms vertybėms ir pagrindiniam valstybės įstatymui. Šiais metais konstitucijos egzaminą mokykloje laikė 13 III ir IV klasių gimnazistų.  Geriausiai sekėsi Lukui Šablevičiui, IV klasės gimnazistui, kuris surinko 25  taškus ir pateko į antrąjį turą, vyksiantį  spalio 13 d. Linkime Lukui sėkmės antrajame etape.

 

Audronė Pečiulytė

Istorijos mokytoja ekspertė


DSC_0346 DSC_0347 DSC_0348 DSC_0349

Bendrinti: