KONSULTAVOSI MOKYTOJAI

Projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ mokytojai vasario mėnesį dalyvavo konsultacijoje, skirtoje aptarti matematinės kompetencijos didinimo metodus. Konsultaciją vedė docentė dr. Viktorija Sičiūnienė. Šį kartą konsultacija vyko Bukonių mokykloje- daugiafunkciame centre. Mokytoja Irma Rodaitienė vedė atvirą matematikos pamoką 8 klasės mokiniams. Visi dalyviai turėjo galimybę ne tik stebėti pamoką, bet ir dalyvauti jos planavime, o po to ir vertinime. Tokia konsultacijų forma yra naudinga mokytojams, nes praktiškai galima vertinti metodikos veiksmingumą.

Konsultacijoje dalyvavo Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja Neringa Širkienė, Bukonių mokyklos daugiafunkcio centro direktorė Dalia Autukienė.

Dėkojame Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro darbuotojams už svetingumą, jaukios atmosferos kūrimą.

Projekto vadovė

Antanida Likšienė

Danilevičiaus nuotraukoje docentė dr. Viktorija Sičiūnienė konsultacijoje.