gim_virselis1

KONSULTAVOSI PROJEKTO „MATEMATIKA – LAIMĖTOJŲ MOKSLAS“ MATEMATIKOS MOKYTOJAI

Rugsėjo 7 dieną Šėtos gimnazijoje viešėjo projekto konsultantė daktarė Viktorija Sičiūnienė, Lietuvos edukologijos universiteto docentė. Ji konsultavo Šėtos gimnazijos, Truskavos pagrindinės mokyklos, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro matematikos mokytojas ir mokėjimo mokytis kompetencijos ugdymo pedagoges. Konsultacijoje dalyvavo ir Šėtos gimnazijos direktorius, pavaduotoja, projekto vadovė. Konsultantės patarimų, kaip mokyti matematikos šiuolaikinėje mokykloje, klausėsi ir pradinių klasių mokytoja Giedrė Motiejūnienė.

Mokytojai turėjo daug klausimų konsultantei, džiugu, kad turime kompetentingą patarėją.

Antanida Likšienė, projekto vadovė.

Vaidos Rastauskaitės nuotraukose užfiksuotos konsultacijos akimirkos.

 

Bendrinti: