gim_virselis1

KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Š. m. kovo 8 dieną Šėtos gimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta Kovo 11- ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Šėtos gimnazijos bendruomenė ir svečiai – kariai iš Lietuvos Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas.“ Šventė prasidėjo Gimnazijos direktoriaus Mindaugo Danilevičiaus sveikinimo kalba, po jos mokiniai parodė meninę programą. Vėliau vyko tradicinis Kovo 11 – osios bėgimas nuo Nepriklausomybės kovų paminklo iki Šėtos gimnazijos, kuriame dalyvavo visų koncentrų Šėtos gimnazijos mokiniai bei atvykę kariai. Tai buvo jau vienuoliktasis bėgimas, į kurį pirmą kartą įsijungė pradinių klasių mokiniai įveikdami ratą aplink mokyklą. Bėgimo nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais. Renginio pabaigoje mokiniai kartu su kariais apžiūrėjo svečių į mokyklą atsivežtą karinę techniką.

 

Bendrinti: