gim_virselis1

KOVO 11-OSIOS TRADICINIS BĖGIMAS IR NETRADICINIO UGDYMO DIENA ,,LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ“

Šėtos gimnazijoje kovo 9 dieną vyko netradicinio ugdymo diena ,,Lietuviais esame mes gimę,“ kuri buvo skirta Kovo 11-ajai ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-čiui paminėti. Šventės paminėjime dalyvavo visa Gimnazijos bendruomenė. Netradicinio ugdymo diena prasidėjo mokyklos aktų salėje II-IV klasių mokinių konferencija ,,Steigiamojo seimo (1920–1922 m.) nutarimai ir jų reikšmė šiandienai,“ kurioje pranešimus skaitė 8 ir IV klasės mokiniai. Po jos Gimnazijos aikštyne vyko šventinis minėjimas ir tradicinis Kovo 11-osios bėgimas, kuriame aktyviai dalyvavo 1-IV klasių mokiniai ir kai kurie mokytojai. Kol buvo suvedami bėgimo rezultatai, mokiniai parodė nuotaikingą meninę programą. Po jos buvo apdovanoti 1-4 klasių, 5-7 klasių ir 8-IV klasių bėgimo nugalėtojai ir bėgime aktyviausiai dalyvavusios klasės – penktokai ir šeštokai. Po to visi bendruomenės nariai dalyvavo akcijoje ,,Gyvasis tautos žiedas.“ Ši netradicinė ugdymo diena baigėsi smagiu bendruomenės susibūrimu ,,Laisvės piknikas.“

Bendrinti: