gim_virselis1

Kovo 23 d. paminėta Žemės diena

2023-03-29

Kovo 23 d. paminėta Žemės diena

III klasės mokiniai  ir šeštokai per biologijos pamokas kūrė darbelius iš savo atsineštų antrinių žaliavų – buitinių šiukšlių. Mokykloje, pertraukų metu, buvo galima girdėti paukštelių čiulbėjimą, mokiniai galėjo apžiūrėti inkilėlių parodą, kurioje I klasės mokiniai pristatė biologijos projektinį darbą ,,Paukštelių mylėtojai“. Šios komandos nariai Kevinas, Aironas S., Aironas O., Julio, Svajūnas ir Modestas domėjosi žiemojančiais paukšteliais, rengė lesyklėles prie namų, fotografavo paukštelius ir rinko informaciją, kurią sudėjo į skaidres. Kiekvienas komandos narys gamino paukščiams inkilėlius, juos pristatė į biologijos kabinetą, tai pastebėję kitų klasių mokiniai, prisijungė prie inkilėlių gaminimo akcijos. Galiausiai  po darbo pristatymo mokyklos darbuotojai padėjo iškelti inkilėlius gimnazijos teritorijoje.

Kristina Petrošiūtė, III kl. mokinė

Bendrinti: