Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KRAŠTO ISTORIJOS FAKTAI PROTMŪŠYJE

DSCN6786

2018 metų lapkričio 28 d. pusšimtį Kėdainių miesto ir rajono gimnazijų I ir II klasių mokinių susirungti istorinių žinių konkurse apie Kėdainių krašto istoriją, jos žymius žmones bei svarbiausius tarpukario Lietuvos įvykius, sukvietė Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūris centras. Protmūšyje, skirtame atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti, tarp 9 komandų, nugalėtojais tapo Šėtos gimnazijos II klasės mokinių komanda. Ir protmūšio nugalėtojai, ir visi dalyviai buvo apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės prizais bei Daugiakultūrio centro padėkos raštais. Tik žinodami savo gimtojo krašto istoriją, galėsime ja didžiuotis.

Audronė Pečiulytė

Istorijos mokytoja ekspertė

 

Blog Attachment
Atgal