Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KREPŠINIO VARŽYBOS ,,BE PYKČIO“

47175949_873528072850094_6956754070602252288_o

Lapkričio 26 d. Gimnazijoje sulaukėme svečių iš Kėdainių krepšinio klubo ,,Nevėžis“. Jau kelintus metus vyksta gražus projektas – krepšinio varžybos ,,Be pykčio“, kuriame dalyvavo mūsų 8-IV kl. vaikinų komandos. Popietė buvo pilna emocijų, šypsenų, muzikos, dovanų ir žinoma noro laimėti varžybas. Vyresnių klasių tarpe nugalėjo IV klasės vaikinų komanda, o jaunesnių – 8 kl. Pertraukų metu visi norintys mokiniai ir mokytojai galėjo sudalyvauti metimo nuo dvitaškio ir tritaškio linijų varžybose bei gauti dovanų. IV klasės vaikinų komanda turės antrą kartą įrodyti savo pranašumą, nes atstovaus gimnaziją rajono mokyklų tarpe. Lauksime pergalės.

Blog Attachment
Atgal