Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KREPŠINIO VARŽYBOS „BE PYKČIO“

Kovo 29 d. Šėtos gimnazijoje sulaukėme Nevėžio krepšinio komandos žaidėjų, kurie rajone organizavo krepšinio varžybas ,,Be pykčio“. Žaisti varžybose susibūrė keturios I-IV klasių komandos. Pirmiausiai mokiniai žaidė tarpusavyje, o krepšininkai atliko teisėjų vaidmenis. Tarpklasinių varžybų metu stipriausiai pasirodė ir nugalėjo IIa kl. mokinių komanda. Krepšininkai organizavo tritaškio metimo varžybas, kuriose mokiniai pataikė į krepšį net nuo vidurio salės, tai Ib žaidėjas Dominykas Saudargas ir III kl. mokinys Alvaras Butvinskas. Jiems Nevėžio atstovai padovanojo po krepšinio kamuolį. Renginį vainikavo draugiškos Gimnazijos mokinių ir Nevėžio krepšininkų komandų varžybos, kuriose mokiniai puikiai žaidė, nors ir pralaimėjo tik dviem taškais.

Krepšininkai mokiniams įteikė padėkas už dalyvavimą varžybose ir geriausiai pasirodžiusią komandą pakvietė į rajone vykstančias varžybas balandžio viduryje.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal