gim_virselis1

KREPŠINIO VARŽYBOS „BE PYKČIO”

Kovo 29 d. Šėtos gimnazijoje sulaukėme Nevėžio krepšinio komandos žaidėjų, kurie rajone organizavo krepšinio varžybas ,,Be pykčio”. Žaisti varžybose susibūrė keturios I-IV klasių komandos. Pirmiausiai mokiniai žaidė tarpusavyje, o krepšininkai atliko teisėjų vaidmenis. Tarpklasinių varžybų metu stipriausiai pasirodė ir nugalėjo IIa kl. mokinių komanda. Krepšininkai organizavo tritaškio metimo varžybas, kuriose mokiniai pataikė į krepšį net nuo vidurio salės, tai Ib žaidėjas Dominykas Saudargas ir III kl. mokinys Alvaras Butvinskas. Jiems Nevėžio atstovai padovanojo po krepšinio kamuolį. Renginį vainikavo draugiškos Gimnazijos mokinių ir Nevėžio krepšininkų komandų varžybos, kuriose mokiniai puikiai žaidė, nors ir pralaimėjo tik dviem taškais.

Krepšininkai mokiniams įteikė padėkas už dalyvavimą varžybose ir geriausiai pasirodžiusią komandą pakvietė į rajone vykstančias varžybas balandžio viduryje.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

Bendrinti: