gim_virselis1

KŪRYBINGI PRADINUKAI LAUKĖ KALĖDŲ

Tuomet, kai kalendoriuje pamatome, kad iškeliauja paskutinė rudens diena, pradedame galvoti apie gražiausią metų šventę – Kalėdas. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė.

Pradinukai kartu su savo mokytojomis Kalėdų šventės laukimą pavertė stebuklingu! Visas gruodžio mėnesio dailės ir technologijų pamokas skyrė Kalėdų nuotaikos kūrimui: piešė piešinius ir kūrė aplikacijas žiemos tema, gamino Kalėdų eglutės žaisliukus ir dekoracijas, karpė snaiges, kepė ir glaistė imbierinius sausainius… O vieną dieną pavirto nykštukais ir nuotaikingame koncerte „Nykštukų Kalėdos“ linksmai dainavo bei smagiai šoko su vaikų muzikos grupe „Perliukai“.

Gruodžio 23 d. buvo ypatinga! Tądien vaikai dalyvavo Netradicinio ugdymo dienoje – Teatro dienoje. Patys kūrė personažus, grupelėse repetavo, klasės draugams pristatė vaidinimus, dainavo muzikos pamokose išmoktas dainas.

Džiaugiasi širdis, kad mažos rankytės tiek daug gražių ir prasmingų darbelių padarė.

 

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: