gim_virselis1

KŪRYBIŠKUMUI RIBŲ NĖRA …

Stovyklos dalyviai pasinėrė į kūrybą. Pirmasis užsiėmimas, kuris pareikalavo originalumo – pasidaryk skrybėlaitę ar kepuraitę ,,Vasaros spalvos“. Mokiniai dirbtuvėje, naudodami netradicines medžiagas (dirbtines gėles, sagas, plunksnas, aksesuarus, kaspinėlius ir įvairias kepures), turėjo pasidaryti originalią ir savitą kepurę. Sukūrėme Anglijos karalienės, kaubojaus, gėlių fėjos, jūreivio ir kitas kepures. Pasipuošę galvos apdangalais dalyvavome fotosesijoje ir surengėme parodą gimnazijos fojė.

Po pietų vyko antrasis užsiėmimas. Jis taip pat netradicinis! Tai kūrybinis darbas iš druskos. Kaip alternatyvą spalvotam smėliui, naudojome įprastas medžiagas: valgomąją druską ir spalvotą kreidą. Druską nusidažėme tokia spalva, kokia yra kreida, po to iš spalvotos druskos sukūrėme paveikslėlius. Vaikams dienos veiklos labai patiko. Savo darbais papuošėme mokyklos erdves.

 

Mokytojos Rasa ir Gintarė

 

DSC00444 DSC00445 DSC00447 DSC00451 DSC00452 DSC00453 DSC00455 DSC00463 DSC00468 DSC00469

Bendrinti: