gim_virselis1

KVIEČIA „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2016“

„Baltic Council for International Education“ maloniai kviečia Jus ir Jūsų auklėtinius apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2016“. Paroda vyks spalio 24 dieną (pirmadienį), nuo 10:00 iki 18:00 valandos, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

Pirmą kartą Lietuvoje!

Nemokamo “Karjeros gido”pristatymas,

13-19 metų moksleiviams padėsiantis pasirinkti profesinę kryptį ir atlikti karjeros testą

Šiais metais parodos lankytojai turės galimybę tiesiogiai pabendrauti su daugiau nei 80-ies mokymo įstaigų atstovais, kurie pristatys:

  • bakalauro ir magistro studijų programas,

Parodos lankytojai galės susitikti su universitetų atstovais iš Didžiosios Britanijos, Kanados, JAV, Šveicarijos, Olandijos, Danijos, Ispanijos, Italijos, Čekijos, Norvegijos, Hon Kongo, Prancūzijos, Vokietijos.

  • vidurinio išsilavinimo programas privačiose ir valstybinėse mokyklose, koledžuose,

Parodoje dalyvaus žinomų Anglijos, JAV, Ispanijos, Vokietijos ir Kanados mokyklų atstovai.

  • kalbų ir akademines stovyklas moksleiviams bei jaunimui,

Stovyklos Anglijoje ir kitose šalyse.

  • IELTS,  Cambridge English ir kitus egzaminus.

Parodos metu vyks seminarai. Parodos dalyvių bei seminarų sąrašą  rasite mūsų svetainėje.

Parodoje laukiame 8-12 klasių moksleivių, jų tėvelių, mokytojų ir visų besidominčių vidurinio, aukštojo mokslo, užsienio kalbų programomis, kalbų stovyklomis, mokytojų kvalifikacijos kėlimo ir kitomis programomis užsienyje.

Įėjimas į parodą – nemokamas!

Iki susitikimo parodoje!

 Pagarbiai, Daiva Siautilaitė, 864572232

Senior educational consultant

lietuva@balticcouncil.org

Bendrinti: