gim_virselis1

KVIETIMAS PRISIDĖTI PRIE VISUOMENĖS GEROVĖS

Kreipiuosi į Kėdainių rajono visas mamas, šeimas ir kviečiu likti neabejingiems mūsų visuomenės socialinio gyvenimo geresnės kokybės kūrimui. Šių dienų įvykiai parodė, kad mums reikalinga sistema, kuri užtikrintų tiek vaikų, tiek suaugusių saugumą. Žinome, kad ryšys tarp mamos ir vaiko yra stipriausias gamtoje. Kad vaikas jaustųsi laimingas savo šeimoje, tai visų pirma jo mama turi būti laiminga. Tokius rezultatus atskleidė užsienio šalių mokslininkų atlikti tyrimai. Todėl socialinis VšĮ Veiklių mamų klubo (Toliau- klubas) projektas yra orientuotas ne į pasekmes, bet į priežastis.Vis dar trūksta sistemingai teikiamos paramos poveikio mamoms, galimybes gauti teisines, socialines ir kitas visas paslaugas. Kiekvienoje savivaldybėje yra planuojama įsirengti patalpas, kur bus galimybė susiburti mamoms, vyks mokymai, seminarai, taip pat veiks vaikų priežiūros kambarys. Taip pat kartu galėsime nuspręsti ko trūksta Jūsų gyvenamoje bendruomenėje, mieste, kaip ir ką galime pakeisti. Kad galėtume efektyviau bei greičiau pradėti veikti, įsikurti, reikalinga Jūsų parama bei dalyvavimas mūsų veiklose.

Pagarbiai,
VšĮ Veiklių mamų klubas
Gitana Gimbutienė
864666706

Bendrinti: