gim_virselis1

Laimingi sugrįžę iš konkurso „Skambančios žvaigždelės – 2023“

2023-05-09

Laimingi sugrįžę iš konkurso „Skambančios žvaigždelės – 2023“

 Šėtos gimnazijos vaikų popchoro „Obuoliukai“ dalyviai gegužės 6 d. parsivežė iš populiarios muzikos vaikų ir jaunimo vokalinės dainos  konkurso „Skambančios žvaigždelės – 2023“, kuris vyko Birštono kultūros centre, pilnas kišenes džiaugsmo ir laimės.

Sveikinu savo mokinius, „Obuoliuko“ dalyvius, už puikiai atliktą scenoje kūrinį. Taip, pasitikėjimo, laisvumo, drąsos ir išraiškos šiam kolektyvui dar trūksta, tačiau stovėti tarp pačių stipriausių Lietuvos pop grupių, tikrai buvo iššūkis. Kolektyvas buvo apdovanotas žiūrovų gausiais plojimais ir už pasirodymą įteiktas padėkos raštas bei prisiminimo dovanos: medaliai ir festivalio marškinėliai. O kur dar pažintis su naujais draugais? Va, čia ir svarbus akcentas – bendravimas ir susipažinimas.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Bendrinti: