Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Laisvės gynėjų diena Šėtos gimnazijoje

MicrosoftTeams-image (8)

2022-01-13

 

1991 m. sausio 13-osios dienos įvykiai – kai Vilniaus gatvėmis riedėjo sovietų tankai, o kareiviai atsukę į beginklius žmones automatų vamzdžius  grasino neleisiantys būti Nepriklausomai Lietuvai – jau istorija. Tuo laiku Lietuvos žmonės, suvažiavę į Vilnių iš visos Lietuvos,  neišsigando, nepabėgo, o savo gyvybių kaina apgynė Nepriklausomybę. Ši istorija – gyva mūsų prisiminimuose, tų laikų nuotraukose ir filmuotose reportažuose. Šėtos gimnazijos bendruomenė šiais metais labai sutelktai paminėjo šią itin svarbią datą: languose uždegė žvakutes, susikaupimo minute pagerbė žuvusiųjų atminimą, kiekvienoje klasėje mokytojai su mokiniais žiūrėjo nuotraukas, kalbėjosi, dalijosi prisiminimais ir išgyvenimais. Daugelio išsakyta mintis – Laisvė – tai atsakomybė ir įsipareigojimas savo šeimai, tautai ir valstybei.

 

Blog Attachment
Atgal