Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LANKĖSI VARLYTĖS TEATRAS

Tik prasidėjus naujiesiems mokslo metams gimnazijoje apsilankė „Varlytės teatras“, kuris 1-5 klasių mokiniams parodė Daivos Narkevičiūtės režisuotą spektaklį „Kibernetinė pasaka“. Mokinukus linksmino 4 personažai: Robotas, mergaitė Elzytė, katė Matilda ir Vėžlys. Spektaklio herojai skatino ne tik pasilinksminti, padainuoti, bet ir susimąstyti apie savo elgesį, bendravimą su aplinkiniais, taip pat prisiminti svarbiausias gyvenimo vertybes.

 

Spektaklio akimirkos:

 

DSC_0554 DSC_0572-1 DSC_0573-1

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal