Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LAPKRIČIO 16 DIENĄ MINIME TARPTAUTINĘ TOLERANCIJOS DIENĄ

IMG_7986

Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Švyturys. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes… Šiomis ir kitomis temomis šią savaitę su mokiniais diskutavo pradinių klasių ir istorijos mokytojai. Gimnazijos pradinukai savo mintis apie Toleranciją parašė ant pačių išlankstytų laivelių, o vyresnių klasių mokiniai – vėliavėlėse, kurios papuošė Tolerancijos Švyturį Gimnazijos fojė.

Atgal