Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LAUKO KLASĖS DARBAI TĘSIASI!

IMG_5752

Vos sušilus orams tęsiami Lauko klasės projekto darbai. Norime padėkoti prisidėjus prie projekto įgyvendinimo: Gimnazijos rėmėjams Donatui Vaičeliūnui (bei jo darbuotojui), Mindaugui Dambrauskui, Gimnazijos darbininkams Viktor Chrianin ir Povilui Ivanauskui, kurie supjovė ir atgabeno į Gimnazijos teritoriją Lauko klasei skirtas lentas. Dėkojame Jiems!

 

Iš anksto dėkojame visiems bet kokia forma sutikusiems paremti šį projektą. Tik bendromis jėgomis mūsų Gimnazija atsinaujins, bus patraukli, išskirtinė ir šiuolaikiška.

 

Blog Attachment
Atgal