Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Liepos laimėjimai Vasario mėnesį

Liepa[1]

2022-02-28

Ir kaip džiaugsmu nepasidalinti su visa Šėtos gimnazijos bendruomene mūsų šauniąja 3 kl. mokine Liepa Germanavičiūte. Mergaitė lanko Šėtos gimnazijos vaikų popchorą OBUOLIUKAI ir yra solistė, dažnai dalyvauja tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose, kurie Liepai yra  sėkmingi. Taip, Liepa  tobulėja dar labiau ir mokosi iš kitų savo konkurentų. Tobulėti ir pasistengti iš ties yra kur ir visada bus, tačiau dabar pasidžiaukime Liepos Germanavičiūtės laimėjimais, kurie atskriejo iš trijų tarptautinių muzikos konkursų, vykusių virtualiai. Liepa įvertinta puikiais pasiekimais: vasario 24 d. I tarptautiniame muzikos vokalo konkurse „MUSIC IS MY LIFE“ (Lietuva) – I vieta. Šiame konkurse iš viso dalyvavo: A grupės 27  solistai , A grupės 5 duetai, vienas tercetas ir kvartetas, du A grupės ansambliai, B grupės 13 solistų, B grupės 2 duetai, 2 ansambliai, C grupės 6 solistai.

Vasario 25 d. Tarptautiniame muzikos konkurse DIGI-FORM-ART (Lenkija) – Liepos laimėjimai: II vietos laureatės diplomas, konkurse ŽVAIGŽDŽIŲ TILTAS (Lenkija-Rusija) – II vietos laureatės diplomas. Šiuos abu konkursus vertino net 33 komisujos nariai iš Estijos, Rusijos, Izraelio, Vokietijos, Turkijos, Makedonijos, Serbijos, Bangladešo, Lenkijos, Italijos, Anglijos, Kipro, Kosovo, Rumunijos, Bulgarijos, Azerbaidžano, Nigerijos, Graikijos, Ispanijos.

Liepa – tu esi mūsų pasididžiavimas.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Blog Attachment
Atgal