gim_virselis1

LIETUVIAIS ESAME MES GIMĘ

Projektinė veikla, skirta Kovo 11-ąjai paminėti

Kovo 10-ąją gerai nusiteikę, nuoširdžiai sveikindami vieni kitus, pradinukai pradėjo projekto „Lietuviais esame mes gimę“ veiklas. Suprantama, kad puoselėti ir mylėti Lietuvą pradedame nuo savo gimtojo krašto istorijos pažinimo, todėl mokiniai aplankė Šėtos ir jos apylinkės paminklus, svarbius Lietuvos nepriklausomybei.

Išsakydami savo mintis išleistame stende, vaikai įrodė, kad jie pasiryžę ne tik augti ir stiprėti, bet  ir kurti sąžiningą, dorą ir teisingą Lietuvą. Vaikų mintys:

„Norėčiau pamatyti tuos, kurie kovojo, kurie buvo drąsūs ir sužinoti Lietuvos istoriją.“ (Ugnė)

„Partizanus reikia prisiminti, nes jie kovojo už mūsų laisvę.“ (Matas)

„Man buvo įdomu. Aš labai džiaugiuosi, kad buvo tokių žmonių kaip partizanai! Ir kad Lietuva laisva!“ (Gabrielė)

„Myliu Lietuvą! Ačiū jiems, kad gynė Lietuvą. Ir aš ginčiau.“ (Faustė)

Žinoma, šiai dienai paminėti vyko tradicinės vaikų ir tėvelių sporto varžybos „Sportuojame kartu“. O po jų visi 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis pasigamino trispalves vėliavėles, palydėjo ir sutiko bėgimo, skirto šiai dienai paminėti dalyvius, pasveikino nugalėtojus ir dalyvavo visos gimnazijos akcijoje, kurdami Lietuvos vaizdą  kiemelyje.

Taip baigėsi valstybės šventei paminėti skirta diena – puikus mokinių, mokytojų ir dalyvavusių tėvelių sutelkto darbo rezultatas.

Giedrė Motiejūnienė


DSC_0258 DSC_0304 DSC_0318 DSC_0341 DSC_0405 DSC_0432 DSC_0441 DSC_0446 DSC_0495 DSC_0496

Bendrinti: