gim_virselis1

LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETAS KVIEČIA

Gerbiamieji,

Švietimo ir mokslo ministrės 2016 m. gegužės 5 d. Nr. V-403 įsakymu (http://www.lamabpo.lt/turinys/naujienos/paskirstytas2016m.) Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete vykdomoms studijų programoms šiais metais be įprastų valstybės finansuojamų studijų vietų buvo skirtos ir tikslinės studijų vietos šioms studijų programoms:

Biologija (4 tikslinės vietos);

Chemijos ir fizikos mokymas (17 vietų);

Matematikos ir informatikos mokymas (18 vietų). 

Maloniai prašome informuoti Jūsų mokyklos mokinius apie galimybę studijuoti valstybės finansuojamose tikslinėse studijų vietose mūsų universitete.

Tikslinis studijų finansavimo būdas yra naujas Lietuvoje, todėl gali kilti įvairių klausimų apie galimybes įstoti ir studijuoti šiose valstybės finansuojamose vietose. Todėl prašome nesivaržyti ir klausti, mielai atsakysime į bet kokius Jums ar mokiniams iškylančius klausimus šiais telefonais 8 688 82045, 8 675 32604, 8 686 01266 arba el. paštu: mokytojas@leu.lt.

Daugiau informacijos apie tikslinį finansavimą prisegtame laiške ir šiame interneto svetainės puslapyje:

http://leu.lt/lt/gmtf/gmtf_priemimas/gmtf_tikslinis_finansavimas.html

 

 

Pagarbiai,

Prof. Virginijus Sruoga

Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto dekanas

Lietuvos edukologijos universitetas

 

Bendrinti: