Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LIETUVOS HOLOKAUSTO AUKŲ ATMINIMO DIENA

20190923 holokaustas1

Rugsėjo 23-ąją Šėtos gimnazijoje buvo minima holokausto aukų atminimo diena. Mokyklos fojė prie meninės instaliacijos buvo prisiminta gausi iki II-ojo pasaulinio karo Lietuvoje gyvenusi žydų bendruomenė ir uždegtos žvakutės holokausto metu nužudytiems mūsų bendrapiliečiams. Po to III klasės gimnazistai su istorijos mokytoja A. Pečiulyte važiavo į Kėdainius ir kartu su kitų rajono mokyklų mokiniais prie masinės žydų kapavietės Daukšių kaime pagerbė nekaltai nužudytuosius. Ten 1941 metų rugpjūčio 28 d. buvo sušaudyti Šėtos, Žeimių ir Kėdainių miesto žydai – iš viso net 2076 žmonės. Buvo skaitomos jų pavardės, uždegtos žvakutės ir atminimas pagerbtas tylos minute.

Audronė Pečiulytė, istorijos mokytoja ekspertė

 

Blog Attachment
Atgal