gim_virselis1

LIETUVOS LAISVĖS KOVŲ ISTORIJA

2019 metų lapkričio 12 dieną į Kėdainių Daugiakultūrį centrą susirinko devynių  Kėdainių miesto ir rajono mokyklų mokinių komandos, kurios dalyvavo protmūšyje „Lietuvos laisvės kovų istorija“.  Šis protmūšis  buvo trečiasis Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamo Daugiakultūrio centro projekto „Jie tikėjo, kad mes būsime laisvi“ renginys. Užduotis protmūšiui rengė ir savo organizuojamus žygius partizanų kovų keliais pristatė Vykintas Vaitkevičius – Klaipėdos universiteto dėstytojas, archeologas.  Šėtos gimnazijai  atstovavo I klasės gimnazistai O. Kasparavičiūtė, V. Stanišauskaitė, M. Deikaitė, L.Levinskas,  M. Jokūbaitis ir D. Čiplys. Jie po įnirtingos kovos, nusileidę tik vienu balu, užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Audronė Pečiulytė

Istorijos mokytoja ekspertė

 

Bendrinti: