gim_virselis1

„LIETUVOS MAXIMALISTAI 2016“

Norime informuoti, kad startavo kasmetinis projektas

„LIETUVOS MAXIMALISTAI 2016“.

 

MAXIMA su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija skatina Lietuvos moksleivių pažangumą ir gabumų tobulinimą.

Kaip ir kasmet, kviečiame pildyti anketas visus 1–12 klasių moksleivius, turinčius pasiekimų mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų bei nuolatinio pažangumo srityse. Kompetentingos komisijos atrinktiems moksleiviams ne tik suteikiamas garbingas „Lietuvos MAXIMALISTO“ vardas, bet ir visiems mokslo metams skiriama pagrindinė (150 Eur) arba skatinamoji (75 Eur) stipendija.

Prašome mokytojams ir moksleiviams pranešti apie šio projekto pradžią ir paskatinti gabius, talentingus ir iniciatyvius moksleivius užpildyti anketą

Anketas internetu pildyti galima iki 2016 07 01.

Daugiau informacijos: http://www.maxima.lt/mums-rupi/maximalistai-2016

 

Bendrinti: