Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ TARPZONINES KVADRATO VARŽYBOSE IŠKOVOTA II-OJI VIETA

Sausio 13 dieną, šeštadienį, mūsų gimnazijos mergaičių komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzonines kvadrato varžybose, kurios vyko Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijoje. Laimėjusios prieš Šalčininkų Jono Sniadeckio gimnazijos ir varžybų šeimininkes, mergaitėms nepavyko nugalėti Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto” gimnazijos. Visos pirmos trys komandos, išskyrus Šalčininkų atstovių, iškovojo po 2 pergales ir patyrė po 1 pralaimėjimą. Pagal laimėtų ir pralaimėtų rungtynių santykį, Šalčininkų progimnazija liko 3 vietoje, mūsų komanda liko 2 vietoje, o varžybų nugalėtojomis tapo Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komanda ir pateko į žaidynių finalines varžybas.

 

Blog Attachment

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal