Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PAMINĖJIMAS PAGIRIUOSE

Pagirių Adomo Jašto daugiafunkcio centro ugdytiniai tradiciškai trispalvėmis vėliavėlėmis papuošė Laisvės, Atgimimo ir Atminimo ąžuolus. Po to sugrįžę į salytę giedojo Lietuvos himną, klausėsi poeto Albino Kuliešiaus eilių. Mūsų vaikai, pasipuošę tautiniais rūbais, skaitė eilėraščius, dainavo daineles ir šoko kartu su suaugusiais. Susidomėję klausėsi jaunos pagirietės Erikos pasakojimo apie tėvynės meilę ir ilgesį. Ji gyvena užsienyje, todėl didžiavosi sugrįžusi į Lietuvą, džiaugėsi galinti kalbėti gimtąja kalba, puoštis tautiniu kostiumu ir jaustis laisva.

Daiva Noreikienė

17157364 17157730 17192018 17218568_ 17240285 IMG_6391

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal